Personal tools
You are here: Home Lidé Marcel Adorna 18MTY Docházka skupina 1-30
Document Actions

Docházka skupina 1-30

by Šleichrt Jan last modified 2018-01-20 12:58

Docházka skupiny 1-30

Laboratorní skupina 1 12.10. 9:45-11:15 26.10. 9:45-10:30 9.11. 9:45-10:30 23.11. 9:45-10:30 7.12. 9:45-11:15 4.1. 9:45-11:15 Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Sklenička
Josef
+  -  -  x  x  x x  
Herceg
Kristián
+  +  +  +  +  +  
Bendík Daniel +  +  +  -  +  +  -  -  

 

Laboratorní skupina 2 12.10. 9:45-11:15 26.10. 9:45-10:30 9.11. 9:45-10:30 23.11. 9:45-10:30 7.12. 9:45-11:15 4.1. 9:45-11:15 Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Michalička Lukáš +  +  +  +  +  +  +  +  
Sommer Tomáš +  +  +  +  +  +  +   +  
Lískovec David +  +  +  +  -  +  +  +  +  
Rozner
Ondřej
+  +  +  +  +  +  +  +  +  +  +    +

 

Laboratorní skupina 3 12.10. 9:45-11:15 26.10. 9:45-10:30 9.11. 9:45-10:30 23.11. 9:45-10:30 7.12. 9:45-11:15 4.1. 9:45-11:15 Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Ussipbek Gauhar +  + -  +  +  +  
Fedorishcheva Polina +  +  -  +  +  -    -
Bláha
Štěpán
+  +  -  +  +  +  +  
Novák
Aleš
+  +  +  +  +  +  +    +
Macoun
Nikola
+ - -  -  x  

 

Laboratorní skupina 4 12.10. 9:45-11:15 26.10. 10:30-11:15 9.11. 10:30-11:15 23.11. 10:30-11:15 7.12. 9:45-11:15 4.1.
9:45-11:15
Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Vojtěch Tomáš +  +  +  +  +  +  +   +  +    +
Štůla
Jan
+  +  + + +  +  +    +
Šimková Tereza +  +  +  +  +  +    +
Kotrčová
Barbora
+  +  +  +  +  +  +    +
Mudruňka Václav +  +  +  +  +  +  +    +

 

Laboratorní skupina 5 12.10. 9:45-11:15 26.10. 10:30-11:15 9.11. 10:30-11:15 23.11. 10:30-11:15 7.12. 9:45-11:15 4.1. 9:45-11:15 Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Popov David +  +  +  +  +  +  +  +    +
Kavka Martin +  +  +  +  +  +  +    +
Minev Max Adreas +  +  +  +  +  +  +    +
Perfileva Natalia +  +  +  -  +  +  -  -    -
Vacek Ondřej +  +  +  -  +  +  +  +    +

 

Laboratorní skupina 6 12.10. 9:45-11:15 26.10. 10:30-11:15 9.11. 10:30-11:15 23.11. 10:30-11:15 7.12. 9:45-11:15 4.1.
9:45-11:15
Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Bittner
Jan
+  +  +  +  +  -  +  +  +    +
Bečka Ondřej +  +  +  +  +  +  +  +  +    +
Kadlec Libor +  -  x  x  x  x  
Krejsa Přemysl +  +  +  +  +  +  +  +  
Šťastná Adéla +  +  +  +  +  +  +  +    +

Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: