Personal tools
You are here: Home Lidé Marcel Adorna 18MTY Docházka skupina 1-33
Document Actions

Docházka skupina 1-33

by Šleichrt Jan last modified 2018-01-20 13:11

Docházka skupiny 1-33

Laboratorní skupina 1 5.10. 9:45-11:15 19.10. 9:45-10:30 2.11. 9:45-10:30 30.11. 9:45-10:30 14.12. 9:45-11:15 11.1. 9:45-11:15   Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Vopalecký Petr +  +  +  +    +  +  +  +  
Lisner Roman +  +  +  +    +  +  +  
Fridrich Václav +  +  +  +  +    +  +  
Studnička Štěpán +  +  +  +    +  +  +  +    +

 

Laboratorní skupina 2 5.10. 9:45-11:15 19.10. 9:45-10:30 2.11. 9:45-10:30 30.11. 9:45-10:30 14.12. 9:45-11:15 11.1. 9:45-11:15   Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Dvořák Jakub +  +  +  +  +  +    +  +  +  +  +    +
Vladyka Bohuslav +  +  +    +  +  +  +    +
Adamička Tomáš +  +  +    +  +  +  +  +  
Klinský Tomáš +  -  +    +  +  +  +  +    +

 

Laboratorní skupina 3 5.10. 9:45-11:15 19.10. 9:45-10:30 2.11. 9:45-10:30 30.11. 9:45-10:30 14.12. 9:45-11:15 11.1. 9:45-11:15   Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Mohelník Tomáš +  +  +  +  +    +  +  -    -
Drlík Jiří +  +  +  +    +  +    +
Kovalenko Dmitry +  +  +    +  -  -    -
Šesták Michal +  -  -  -  -    x  x  x  

 

Laboratorní skupina 4 5.10. 9:45-11:15 19.10. 10:30-11:15 2.11. 10:30-11:15 30.11. 10:30-11:15 14.12. 9:45-11:15 11.1. 9:45-11:15   Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Martin Jan +  +  +  +    
Plot Tomáš +  +  +  +  +    +  +  +    +
Asanovich Yauhen +  +  +  -    +  +  +  +  
Špalek Ondřej +  +  +    +  +  

 

Laboratorní skupina 5 5.10. 9:45-11:15 19.10. 10:30-11:15 2.11. 10:30-11:15 30.11. 10:30-11:15 14.12. 9:45-11:15 11.1. 9:45-11:15   Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Shumanskaya Viktoriia +  +  +  +    +  +  +    +
Brodskyj Oleksandr +  +  -  +    +  +  -    -
Shiryayeva Madina +  +  +  +    +  +  
Alekfarova Sevda +  +    +  +  +    +

 

Laboratorní skupina 6 5.10. 9:45-11:15 19.10. 10:30-11:15 2.11. 10:30-11:15 30.11. 10:30-11:15 14.12. 9:45-11:15 11.1. 9:45-11:15   Laboratorní úloha 1 Laboratorní úloha 2 Laboratorní úloha 3 Samostatná úloha 1 Samostatná úloha 2   Zápočet
Seidl Tomáš +  +  +  +  +  +    +  +  +  +    +
Černý Michal +  +  +  +    +  +  +  +    +
Horník Samuel +  +  +  +  +    +  +  +  +  +  
Kania Dominik +  +  +  -  +    +  +  +  +  +    +

 


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: