Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Lidé Nela Krčmářová 18MTY Docházka skupina 1-38
Akce dokumentů

Docházka skupina 1-38

Autor: Krčmářová Nela Poslední změna: Pondělí 23.01.2017 09:26

Laboratorní skupina 1
13.10. 9:45-11:15
27.10. 9:45-10:30
10.11. 9:45-10:30
24.11. 9:45-10:30
8.12. 9:45-11:15
22.12. 9:45-11:15
5.1. 9:45-11:15
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Liutov Denis
+
+
+
+
+
+
-
ok
ok
ok
ok
ok

Z 23.1.
Chernetskaya Alena
+
+
+
+
+
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 23.1.
Bennová Jana
+
+
+
+
+
-
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 23.1.
Chylek Lukáš
+
+
+
+
+
+
-
ok
ok
ok
ok
ok

Z 23.1.
Laboratorní skupina 2
13.10. 9:45-11:15
27.10. 9:45-10:30
10.11. 9:45-10:30
24.11. 9:45-10:30
8.12. 9:45-11:15
22.12. 9:45-11:15
5.1. 9:45-11:15
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Glaserová Eliška
+
+
+
-
+
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 19.1.
Koňak Marek
+
-
+
+
+
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 19.1.
Kohoutek Adam
+
+
+
+
+
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 19.1.
Kejtkrt Ondřej
+
+
-
-
-
-
-






N 9.12.
Laboratorní skupina 3
13.10. 9:45-11:15
27.10. 9:45-10:30
10.11. 9:45-10:30
24.11. 9:45-10:30
8.12. 9:45-11:15
22.12. 9:45-11:15
5.1. 9:45-11:15
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Menkijanov Batyr
+
+
+
+
-
-
-

1/2




N 11.1.
Sotolářová Barbora
+
+
+
+
+
-
+

ok
ok
ok
ok

N 23.1.
Križan Filip
+
+
+
+
+
+
+

ok
ok
ok
ok

N 23.1.
Mareš Antonín
+
+
+
+
+
-
+

ok
ok



N 23.1.
Laboratorní skupina 4
13.10. 9:45-11:15
27.10. 9:45-10:30
10.11. 9:45-10:30
24.11. 9:45-10:30
8.12. 9:45-11:15
22.12. 9:45-11:15
5.1. 9:45-11:15
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Neužilová Michaela
+
+
+
+
+
-
-
ok
ok
ok
ok
ok

Z 3.1.
Franc Martin
+
+
+
+
+
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 4.1.
Brouček Jakub
+
+
+
+
+
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 20.1.
Pham Michal
+
-
-
-
-
-
-






N 24.11.
Laboratorní skupina 5
13.10. 9:45-11:15
27.10. 9:45-10:30
10.11. 9:45-10:30
24.11. 9:45-10:30
8.12. 9:45-11:15
22.12. 9:45-11:15
5.1. 9:45-11:15
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Kohút Daniel
+
+
+
-
+
-
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 19.1.
Marek Václav
+
+
+
+
+
+
+
ok
ok
ok
1/2
ok

N 23.1.
Ptáček Dominik
+
+
+
+
+
+
-
ok
ok
ok
ok
ok

Z 18.1.
Gedyma Iaroslav
+
+
+
+
-
+
-
ok
ok
ok
ok
ok

Z 18.1.
Laboratorní skupina 6
13.10. 9:45-11:15
27.10. 9:45-10:30
10.11. 9:45-10:30
24.11. 9:45-10:30
8.12. 9:45-11:15
22.12. 9:45-11:15
5.1. 9:45-11:15
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Kibko Kyrylo
+
-
+
-
+
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 23.1.
Mička David
+
+
+
-
+
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 23.1.
Růžičková Nikola
+
+
+
+
+
-
-


ok



N 23.1.
Čižmáriková Sabína
+
+
+
+
-
+
+
ok
ok
ok
ok
ok

Z 23.1.


Využívá software Plone - systém správy obsahu (CMS) s otevřeným zdrojovým kódem.

Tento portál vyhovuje následujícím standardům: