Personal tools
You are here: Home Lidé Jan Šleichrt 18MTY B161 Docházka skupina 1-32
Document Actions

Docházka skupina 1-32

by Šleichrt Jan last modified 2017-01-22 17:44

Docházka skupiny 1-32

Laboratorní skupina 1
13.10. 15-16:30
27.10. 15-15:45
10.11. 15-15:45
24.11. 15-15:45
8.12. 15-16:30
22.12. 15-16:30
5.1. 15-16:30
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Kašák Jakub
+
+
+
+
+
+

+
+
+
+
+

ano
Kutílek Zdeněk
+
+
+
+
+


+
+
+



ne
Medová Alžběta
+
+
+
+
+


+
+
+
+
+

ano
Navrátilová Kristýna
+
+
+
+
+


+
+
+
+
+

ano
Čechlovská Sabina
-
+
+
+
+

+
+
+
+
+
+

ano

Laboratorní skupina 2
13.10. 15-16:30
27.10. 15-15:45
10.11. 15-15:45
24.11. 15-15:45
8.12. 15-16:30
22.12. 15-16:30
5.1. 15-16:30
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Kostěncová Veronika
+
+
+
+
+
+

+
+
+
+
+

ano
Švub Jakub
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

ano
Hajčiarová Eva
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

ano
Petr Lukáš
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

ano
Trnková Tereza
-
+
+
+
+
+ (u NK)
+
+
+
+
+
+

ano

Laboratorní skupina 3
13.10. 15-16:30
27.10. 15-15:45
10.11. 15-15:45
24.11. 15-15:45
8.12. 15-16:30
22.12. 15-16:30
5.1. 15-16:30
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Nazarova Hanna
+
+
+
+



+
+
+



ne
Vašutová Nikol
+
+
+
+
+
+(u NK)

+
+
+
+
+

ano
Baeva Julia
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

ano
Zámečník Jiří
+
+
+
+
+

+
+
+
+
+
+

ano

Laboratorní skupina 4
13.10. 15-16:30
27.10. 15-15:45
10.11. 15-15:45
24.12. 15-15:45
8.12. 15-16:30
22.12. 15-16:30
5.1. 15-16:30
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Meshcheriakov Stanislav
+
+
+
+
+

+
+
+
+
+
+

ano
Mládek Štěpán
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

ano
Jantač Petr
+
+
+
+
+ (1-38)
+
+
+
+
+
+
+

ano
Kulhánek Ondřej
+
+
+
+
+
+

+
+
+
+
+

ano
Hricuš Martin
+
+
+
+
+
+

+
+
+
+
+

ano

Laboratorní skupina 5
13.10. 15-16:30
27.10. 15-15:45
10.11. 15-15:45
24.12. 15-15:45
8.12. 15-16:30
22.12. 15-16:30
5.1. 15-16:30
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Hochman Tomáš
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

ano
Janeček Vojtěch
+
+
+
+
+

+
+
+
+
+
+

ano
Khaznadarová Rama
+
+
-
+
+


+
+
+



ne
Bouchal Albert
+
+
+
+
+


+
+
+
+
+

ano

Laboratorní skupina 6
13.10. 15-16:30
27.10. 15-15:45
10.11. 15-15:45
24.12. 15-15:45
8.12. 15-16:30
22.12. 15-16:30
5.1. 15-16:30
Laboratorní úloha 1
Laboratorní úloha 2
Laboratorní úloha 3
Samostatná úloha 1
Samostatná úloha 2

Zápočet
Vojtěch Tomáš
+
+
+
+
+
+
+

+
+
+
+

ne
Elsner Jan
+
+
+
+
+
+
+

+
+
+
+

ne
Štůla Jan
+
+
+
+
+
+
+

+
+
+
+

ne
Červený Jan
+
+
+
+
+

+

+
+
+
+

ne


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: